KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5555040
nr 555 5040
signerad Wadell 06, kopia efter H af Sillen,
Kondition: färgbortfall, slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 december 2008
kl 17:02:02
500 kr
400 kr
600 kr
800 kr